Rreth kompanisë

20 vjet të fokusohet në prodhimin dhe shitjen e pllaka dysheme

HARDWARE FURNITURE është një ekip i jashtëzakonshëm vizionar që krijon furnitures unike të projektimit për ngjarjet nga e gjithë bota.

Ne jemi të njohur si një kompani e brendshme të Kinës Foshan furnitures ngjarje, specializuar në projektimin dhe prodhimin e furnitures çelik

për ngjarjet private dhe korporatave në mbarë botën.

  • për
  • HDR

WhatsApp Online Chat !