Контактирајте не

Хардвер Мебел копродукции, ООД

адреса

Yuandong Изградба, Longfeng Rd, 325 автопат, Twon Longjiang, Shunde Дестилирана, град Foshan, Гуангдонг, Кина.

телефон

86-757-29290963

86-757-23637985

Факс: 86-757-29290963

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !