акрилик стол - Кина Хардвер Мебел

стол акрилик

Краток опис:

Product name Chair acrylic Item No. HF-008 Size Standard Material Acrylic\PC CBM 0.46cbm/ctn Weight 7-9kg Packing 4pc’/ctns Color Silver,golden,rose golden,white,customize what u need Package PE Foam,Poly Foam,Carton Remarks All wedding furniture we can customize for u that looks unique


детали за производот

Тагови производ

име на производот Чаир акрилик
Точка бр HF-008
големина стандард
материјал Акрилик \ компјутер
CBM 0.46cbm / ЦТН
Тежина 7-9kg
пакување 4pc '/ ctns
боја Сребрена, златна, се зголеми златна, бела, изберете она што треба у
пакет ЈП пена, Поли Пена, Картон
забелешки Сите свадба мебел можеме да се прилагодите за у што изгледа уникатна

122


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Online Chat !