Акрилик маса - Кина Хардвер Мебел

акрилик маса

Краток опис:

Product name Acrylic  table Item No. HG-002 Size Standard Material Acrylic +led light CBM 0.46cbm/ctn Weight 40-50kg Packing 4pc’/ctns Color Silver,golden,rose golden,white,customize what u need Package PE Foam,Poly Foam,Carton Remarks All wedding furniture we can customize for u that looks unique


детали за производот

Тагови производ

име на производот акрилик маса
Точка бр HG-002
големина стандард
материјал Акрилик + предводени од светлината
CBM 0.46cbm / ЦТН
Тежина 40-50kg
пакување 4pc '/ ctns
боја Сребрена, златна, се зголеми златна, бела, изберете она што треба у
пакет ЈП пена, Поли Пена, Картон
забелешки Сите свадба мебел можеме да се прилагодите за у што изгледа уникатна

122


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Online Chat !